;

Hikayemiz

Rinascita’yı marka ismi olarak seçmemizin arkasında anlamına yakışır bir hikayemiz var.

70 yıl önce zeytin tüccarı olan dedelerimizin bizlere emanet ettiği tecrübelerini uzun yıllar bir kenarda tuttuk ve kendimizi köklerimizden kopararak özel sektörde çalışmaya adadık. Fakat her eve dönüşümüzde doğaya dönme ve bize bırakılan mirası sürdürme arzusunu içimizde duyduk.

Hani anımsarsınız çocukluğunuzda yediğiniz içtiğiniz hiçbir yemeğin tadı büyüyünce aynı olmaz. Bizler de annelerimizin hazırladığı sabah kahvaltılarında tadını damağımızda bırakan, hastalandığımızda bir şifa eli olan, kalabalık aile buluşmalarında sofranın baş tacı yemeklerini süsleyen ve elbette çocukluk anılarımızın en güzel kokularından olan o zeytinyağını sizlerle buluşturmaya karar verdik.

Dedelerimizin mirasıyla Rinascita’yı kurmaya karar verdiğimiz zaman ise bu dönüşüm bizler için birer “yeniden doğuş” hikayesi oldu. Aydın’ın en değerli zeytinlerini, zeytinyağı mucizesine dönüştürerek markamızın ilk tohumlarını atmış olduk.

Rinascita’ya hayat verirken her zaman için kendi soframızda bulunan iyi besini hiçbir kimyasal işlemden geçirmeden sadece şişeleyip tüketicilerimizle buluşturmayı kendimize ilke edindik.

İlk günden beri en doğalını tevazu ile sofralarınıza sunarken bize bırakılan miras bilinciyle çalışmalarımıza devam ediyoruz. İşimizi severek ve yararlı olma isteği ile her geçen gün daha iyiye götürmek için çabalıyoruz..

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı