;

Garanti ve İade

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ve fotoğrafını çekerek ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 iş günü içerisinde www.rinascitazeytinyagi.com adresinin İLETİŞİM kısmından veya satis@rinascitazeytinyagi.com üzerinden iade talebiniz ile ilgili e-mail gönderebilir ya da 05422408109 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Ürünler orijinal ambalajıyla ağzı kapalı olarak kapalı kargo kolisi içerisinde ve dışarıdan belli olmayacak şekilde gönderilmektedir.

Kredi Kartınız 256 bit şifreleme metodu ile işleme alınır ve kart numaralarınız kesinlikle bu sistemde tutulamaz. Bu site aracılığı ile derlenen kullanıcılara ait bilgiler (e-posta, ad, soyad, doğum tarihi, fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır.

E-posta adresiniz hiçbir şekilde başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve e-posta ile pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır. Girdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, diğer üyelere veya üçüncü kişilere açılmayacaktır.

Kapağı açılmış ve kullanılmış ürünler ile bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma vs durumda olan ürünler iade kabul edilmez.

Ürünlerin gerçek renkleri ve renk tonları bilgisayar ortamında farklılıklar göstermektedir, bu sebeplerden dolayı ürün kusurlu veya ayıplı mal olarak sayılamaz, firmamız bu sebeplerden dolayı sorumluluk kabul etmemektedir.

İade işleminde ürün ile birlikte size ulaşan ürün faturasının bütün nüshaları ve sipariş numarası, sipariş adı ve soyadı, iptal/iade nedenini, fotoğrafını içeren bir e-mail ile tarafımıza iade talebinde bulunabilirsiniz.

Bildirim yapılmadan iade gelen ürün kabul edilmez, öncelikle tarafımıza bildirim yapılmalıdır. Hatalı ürün ve yanlış ürünlerde hiçbir kargo ücreti ödemeden ürünün geldiği anlaşmalı kargo firmamız ile karşı ödemeli yollayabilirsiniz.

İade edilen ürünler tarafımıza ulaşmadan ve kontrol edilmeden müşteriye bedel iadesi yapılmaz. İade edilecek bedele müşteri tarafından o ürünlerin siparişi esnasında ödemiş olduğu kargo ücreti dahil edilmez. Kredi kartına yapılan iadelerin kredi kartı hesaplarına yansıma süresi ilgili bankanın tasarrufundadır. Kredi kartı ile alınmış ürünlerde satıcı, banka ile yapmış olduğu sözleşme gereği alıcıya nakit iadesi yapamaz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı