;

Hakkımızda

2021 Nisan ayı itibariyle Aydın/Kızılcaköy merkezli Rinascita Ticaret ve Tarım Ltd. Şti. olarak ticari faaliyetimize ilk adımımızı atmış bulunmaktayız. Markamız; Rinascita Zeytinyağı “sağlıklı yaşam için zeytinyağı tüketelim” misyonunu taşımaktadır. Rinascita, İtalyanca kökenli olup “Yeniden Doğuş” anlamı taşımaktadır.

“Olea prima omnium arborum est..”

İnsanlık tarihinin bildiği ilk besin kaynaklarından biri zeytinyağı. Akdeniz’in bereketli topraklarından çıkmış olan bu kutsal besin tarih boyunca insan hayatının birçok alanına dokunmuştur. Başta insan sağlığı olmak üzere güzellik reçetelerinden dini ritüellere kadar tarihte kendine köklü bir yer edinmiştir. Bizler de eski kuşaklardan aldığımız bilgilerle “Yeniden Doğuş” hissiyle Rinascita markamızı kurduk.

Rinascita, Ege topraklarından doğmuş bir zeytinyağı markasıdır.

Yerel ve küçük bir işletme olarak başladığımız markalaşma sürecimizin en temel düşüncesi kendi soframızda tükettiğimiz güvenilir zeytinyağını sizlerle de buluşturabilmek. Benimsediğimiz bu misyonla dağlarından yağ ovalarından bal akar” diye tabir edilen Aydın-Kızılcaköy’den bilinçli tarım teknikleriyle topladığımız zeytinlerimizi sürdürülebilir çevre, adil üretim koşulları ve şeffaf fiyatlandırma ilkeleriyle son ürün zeytinyağı olarak sofralarınıza getiriyoruz.

Sektörde yaşanan bulanıklığı dağıtmak, tüketiciye kaliteli ürünü ulaştırmak için var olan gücümüzle çalışıyoruz. Çıktığımız bu yolda iyi zeytinyağı, sağlıklı yaşam olarak benimsediğimiz felsefemizle dürüstlük ve tevazu ile sofralarınızda yer almaya devam edeceğiz..

Sağlığınız için iyisini tercih edin..

Saygılarımızla,

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı